Zapraszamy na wspólną zabawę z okazji Dni Irlandii na OFF Piotrkowskiej

W PROGRAMIE:

Dla dzieci w wieku 6-13 lat:

EKSPERYMENTY NAUKOWE: zielone bulgoty, wybuchający wulkan, mega bańki, chemiczne JOJO, znikająca woda, samodmuchający się balon i inne.

Dla dzieci w wieku 3-6 lat:

LEPRECHAUN CORNER-

Szukanie garnka ze skarbem Krasnala, kącik plastyczny- kukiełki, pacynki krasnala, biżuteria z koniczynkami i inne, malowanie rączkami tęczy, MEGA gra planszowa, poszukiwanie czterolistnej koniczynki, eksperymenty KMO.

POZA TYM:

Profesjonalne Studio fotograficzne z gadżetami krasnala FOTOBAJKOWO ( www.fotobajkowo.pl)

Koło fortuny – quiz wiedzy o Irlandii z atrakcyjnymi nagrodami -

MOŻESZ WYGRAĆ: Bilet do Klubu Młodego Odkrywcy, Darmowy kurs Teddy Eddie, Językowy Mobilny Kurs, Voucher do biura podróży Travel Architects, fajne gadżety i cała masę Voucherów z rabatami.

DLA KAŻDEGO DZIECKA DARMOWY BILET NA 1 WARSZTAT KLUBU MŁODEGO ODKRYWCY NA OFF Piotrkowska!

Impreza na OFF Piotrkowska podczas Dni Irlandii będzie otwierać cykl warsztatów Młodego Odkrywcy, które będą prowadzone na OFF Piotrkowska przez naszą szkołę w weekendy. Celem warsztatów jest zaszczepienie fascynacji nauką wśród dzieci i pokazanie, że nauka to prawdziwy FUN. Dzieci wykonując eksperymenty pod okiem opiekunów same dochodzą drogą indukcji do reguł chemicznych, fizycznych itp. Jest to świetna zabawa z dużą dawką fajnej wiedzy Eksperymenty od roku prowadzimy w naszych siedzibach, m. in. na Widzewie.

Jeśli chcesz mieć zagwarantowane miejsce zarejestruj się https://dniirlandii.konfeo.com/pl/groups

Dołączcie do nas!