Exam Preparation Centre for Cambridge and PTE

Zapisując się lub swoje dziecko na kurs do naszej szkoły możesz wybrać jedną z dwóch ścieżek rozwoju:

• Exam Track ( rozwój kompetencji językowych w oparciu o egzaminy Cambridge, co drugi rok kursant podchodzi do egzaminu)
  • Standard Track (Standardowy kurs językowy, postęp ucznia jest sprawdzany w oparciu o regularne testy i wypowiedzi ustne)

Jeśli jednak jesteś dorosłym kursantem, który chce uzyskać Certyfikat w celach zawodowych możesz przygotować się do egzaminu PTE (Pearson English Language Test) oraz zdać egzamin w naszej szkole.

Egzaminy Cambridge są przeprowadzane przez Centrum Egzaminacyjne British Centre w naszych oddziałach.

WYBIERZ KURS, który da ci spokój i gwarancję dobrego wyboru. Dzięki egzaminom międzynarodowym sprawdzasz nie tylko swoje dziecko ale również nas. To najlepszy certyfikat jakości!